Спілкування із конями у козацькому таборі

Відпочинок на природі за містом, на лоні мальовничих пейзажів в приємній компанії родини та друзів — ідеальний варіант проведення вихідних, особливо в теплу пору року. А коли ще й все це супроводжується спілкуванням із конями,
що сприяє довголіттю, хорошому настрою та відмінному самопочуттю — то це наперевершено!

У козацькому таборі «Гайдамаки» вам запропонують прогулянки на конях, їх годування та навчання керування конем, розкажуть правила поводження із цими цудовими тваринками. На даний час в таборі живуть коні Кактус, Зорік, Малий, Муцик, Тарасик, Буян, кобилка Ромашка і понічка Ракель.

«Катайтеся верхи – і будете здорові» – говорив Гіппократ. Пораненим він прописував верхову їзду, щоб допомогти їм відновити м’язи. Меланхолікам – щоб вони, катаючись, розвіювали темні думки й навіювали світлі. А здоровим – для профілактики. До того ж на власному досвіді Гіппократ довів, що спілкування з кіньми сприяє довголіттю – подейкують, батько медицини прожив 104 роки.
європейські й західні фахівці заявили, що за допомогою іпотерапії можна лікувати масу захворювань, серед яких: остеохондроз, сколіоз, хвороби шлунково-кишкового тракту, діабет, неврастенія, серцево-судинні захворювання.

Ближче познайомитися, покататися та погодувати чотириногих друзів можна за адресою м. Рівне, вул. Млинівська, 24 а, попередньо домовившись зателефонувавши за номером 067 — 94 — 67 — 801.

Вартість катання на конях коштує від 25 грн., а навчання та годинні прогулянки від 100 грн. за одну людину. Також можна придбати абонементи на 8 навчальних занять в місяць вартістю 560 грн.

український_стиль


Комментирование запрещено