Екскурсії 2018 для дітей та підлітків у Козацькому таборі «Гайдамаки»

Козацький табір «Гайдамаки» пропонує групові екскурсії для дітей, підлітків, їхніх батьків, вчителів та вихователів.

Вони зможуть побачити життя козаків, ознайомитись із їхнім побутом, звичаями. Бо “де козак — там і слава!”

Програма екскурсій на 2018 рік у козацькому таборі «Гайдамаки»

Ціни вказані для групових занять (20 і більше дітей). Ви маєте можливість обрати саме той варіант програми, котрий найбільше вам імпонує.

  1. Вартість програми 120 грн. з людини включає наступне: історія козацтва, ігри, забави, стрільба із лука, катання на бричці, стрибання на батуті.
  2. Вартість програми 170 грн. з людини включає наступне: історія козацтва, ігри, забави, стрільба із лука, катання верхи на конях, стрибання на батуті, на вибір: або приготований у казані козацький куліш, або шпекачка і запечена картопля; сік із печивом.
  3. Вартість програми 220 грн. з людини включає наступне: історія козацтва, ігри, забави, стрільба із лука, катання верхи на конях, стрибання на батуті, на вибір: або приготований у казані козацький куліш, або шпекачка і запечена картопля; сік із печивом. Також учасники зможуть позмагатися на атракціоні «Родео», постріляти у пневматичному тирі, помайструвати у кузні — (наприклад, разом із ковалем відкувати підкову на пам’ять для свого класу, чи улюбленій вчительці) та отримати у подарунок пам’ятну монету від Козацького табору «Гайдамаки».
  4. Також пропонуються різноманітні варіанти організації  індивідуальних замовлень та особливих сценаріїв для відзначення днів народжень, святкувань ювілеїв, урочистостей, випускних вечорів та інших урочистих подій. Ціна договірна.

Замовлення приймаються за номером телефону: +38 067–94–67–801

Складові частини екскурсійних програм

Історія козацтва (до 20 хв). Діти вивчають історію козацтва, побут, як збиралось військо в похід. Досвідчений козак захоплююче розповідає про зародження та епохи становлення козацтва, головні його історичні віхи, життєпис славетних отаманів.

 

 

Козацькі ігри, забави (1 год). Діти дізнаються про забави козаків, як козаки проводили свій вільний від походів час, самі приймають активну участь в козацьких забавах, приміряючи на себе народний вислів «Козак не боїться ні тучі, ні грому»
 

 

 

Катання на конях верхи – (до 10 хв./людина).
«Важко знайти що-небудь більш органічніше, аніж союз козака і коня, хіба що мати з немовлям можуть посперечатися з ним», – зауважував у XVIІ столітті західноєвропейський літописець. Також дітворі та юнацтву буде продемонстровано, як доглядають за кіньми, як їх сідлають та розсідловують.

 

 

Катання на бричці по території табору (до 15 хв.).
Відчуйте себе паном 🙂

 

 

Стрільба з лука (10 стріл кожному).
Лук у козацькому військовому мистецтві також відігравав значну роль!

 

 

Пневматичний тир (15 кульок кожному).
Вміння влучно стріляти було надзвичайно важливим для козака. Традиційно козаки використовували легкі луки, пістолі, рушниці, гвинтівки, гармати.

Стрибання на батуті (15 хв./людина).
Підніміть настрій дитині — сяючі дитячі очі, щире захоплення та веселий дитячий сміх безумовно вартують того!

 

 

Атракціон «Родео» (до 3-х хв./людина).
Діти люблять активно проводити час, а атракціон “Родео” (вміння втриматися на “електричному бику”) допоможуть отримати масу позитивних емоцій та вражень.

 

 

Куліш козацький
Куліш — традиційне козацьке блюдо. Його щодня варили під час військових походів. Після ліквідації Катериною II-гою Запорізької Січі козаки розселилися на широкій території України, Росії. Рецепти козацької кухні передавалися з покоління в покоління, видозмінювалися, і сьогодні існує безліч варіантів приготування куліша. Діти зможуть не тільки пасивно спостерігати за приготуванням, а й самі взяти активну участь у цьому дійстві!

 

Шпекачка та печена на вогні картопля
Діти під наглядом козаків, у веселій атмосфері мають змогу самостійно приготувати смачні козацькі страви.

 

 

Робота в кузні (30-40 хв.)
Дітвора в кузні під керівництвом коваля Сови зможе гуртом викувати ніж, підкову, кочергу тощо. А заодно дізнатися про нюанси роботи з різними металами, ковальським начинням як в теорії так безпосередньо і на практиці.

 

 

Замовлення приймаються за номером телефону: +38 067–94–67–801


Комментирование запрещено