Екскурсії 2017 для дітей та підлітків

Козацький табір «Гайдамаки» пропонує групові екскурсії для дітей та підлітків.
Вони зможуть побачити життя козаків, ознайомитись із побутом, адже де козак, там і слава!

Програма з уточненнями на 2017 рік:

Ціни вказані для групових занять (20 і більше дітей. Ви маєте можливість самі обрати один із варіантів програм).

І. Вартість програми 100 грн. з людини включає наступне: історія козацтва, ігри, забави, стрільба із лука, катання на бричці, стрибання на батуті.

ІІ. Вартість програми 150 грн. з людини включає наступне: історія козацтва, ігри, забави, стрільба із лука, катання верхи на конях, стрибання на батуті, козацький куліш приготований у казані, або шпікачка і запечена картопля (на вибір) та сік із печивом.

ІІІ. Вартість програми 200 грн. з людини включає наступне: історія козацтва, ігри, забави, стрільба із лука, катання верхи на конях, стрибання на батуті, козацький куліш приготований у казані, або шпікачка і запечена картопля (на вибір) та сік із печивом, також учасники зможуть позмагатися на атракціоні «Родео», постріляти у пневматичному тирі, помайструвати у кузні та отримати у подарунок монету від Козацького табору «Гайдамаки».

ІV. Також розглядаються варіанти організації  індивідуальних замовлень та особливих сценаріїв для відзначення днів народжень, святкувань ювілеїв, урочистостей, випускних та інших урочистих подій.

Замовлення приймаються за номером телефону: 067 – 94 – 67 – 801

 1. Історія козацтва ( до 20 хв)
  Діти вивчають історію козацтва, побут, як збиралось військо в похід. Досвідчений козак, детально пояснює про теорії походження, згадує славетних отаманів.
 2. Козацьки ігри, забави ( 1 год.)
  Діти дізнаються про забави козаків, як вони проводили свій вільний час від походів, і самі приймають активну участь. Перевіряють на собі народний вислів «Козак не боїться ні тучі, ні грому»
 3. Катання на конях верхи – (до 10 хв. людина)
  «Важко знайти що-небудь більш органічніше, аніж союз козака і коня, хіба що мати з немовлям можуть посперечатися з оним», – зауважував у XVIІ столітті західноєвропейський літописець. Також буде продемонстровано, як доглядають за кіньми, як їх сідлають та розсідловують.
 4. Катання на бричці по території табору (до 15 хв.)
 5. Стрільба з лука – ( 10 стріл кожному)
  Вміння влучно стріляти було надзвичайно важливим для козака. Традиційно козаки використовували легкі луки, пістолі, рушниці, гвинтівки, гармати.
 6. Стрибання на батуті (15 хв. людина)
 7. Атракціон «Родео» —  ( до 3-х хв.) Діти люблять активно проводити час, а атракціони допоможуть отримати масу позитивних емоцій та вражень )
 8. Пневматичний тир ( 15 кульок кожному)
 9. Куліш козацький  — традиційне козацьке блюдо. Його щодня варили під час військових походів. Після ліквідації Запорізького козацтва козаки розселилися на широкій території України, Росії. Рецепти козацької кухні передавалися з покоління в покоління, видозмінювалися, і сьогодні існує безліч варіантів приготування куліша. Діти зможуть не тільки спостерігати над приготуванням, а й самі взяти активну участь у цьому!
 10. Шпікачка + печена картопля на вогні.

Діти під наглядом козаків, у веселій атмосфері, мають змогу приготувати самі смачні козацьки страви!

Замовлення приймаються за номером телефону: 067 – 94 – 67 – 801


Комментирование запрещено