Екскурсії для дітей!

Козацький табір «Гайдамаки» пропонує групові екскурсії для дітей.
Вони зможуть побачити життя козаків, ознайомитись із побутом, адже де козак, там і слава!
Нехай майбутнє покоління вивчає минуле предків, і несе крізь століття горде звання- КОЗАК!

Програма*:

*Ціни вказані для групових занять (20 і більше дітей. Ви маєте можливість самі вибрати програму, ми пропонуємо перелік, а ви вирішуєте, що ви бажаєте)

 1. Історія козацтва ( до 20 хв) – 5 грн. ( з людини)
  Діти вивчають історію козацтва, побут, як збиралось військо в похід. Досвідчений козак, детально пояснює про теорії походження, згадує славетних отаманів.
 2. Козацьки ігри, забави ( 1 год.) – 15 грн. ( з людини)
  Діти дізнаються про забави козаків, як вони проводили свій вільний час від походів, і самі приймають активну участь. Перевіряють на собі народний вислів «Козак не боїться ні тучі, ні грому»
 3. Метання ножів ( 10 ножів) – 5 грн. ( з людини)
  Будь – який предмет в руці професіонала може стати грізною зброєю. Козаки такий вид боротьби, неодноразово використовували у походах, а для дітей це буде цікава розвага!
 4. Катання на конях верхи – 20 грн. ( з людини)
  «Важко знайти що-небудь більш органічніше, аніж союз козака і коня, хіба що мати з немовлям можуть посперечатися з оним», – зауважував у XVIІ столітті західноєвропейський літописець
 5. Катання на бричках – 5 грн. ( з людини)
 6. Стрільба з лука – ( 10 стріл) — 10 грн. ( з людини)
  Вміння влучно стріляти було надзвичайно важливим для козака. Традиційно козаки використовували легкі луки, пістолі, рушниці, гвинтівки, гармати.
 7. Батут – 10 грн. ( з людини)
 8. Атракціон «Родео» — 20 грн. ( з людини) Діти люблять активно проводити час, а атракціони допоможуть отримати масу позитивних емоцій та вражень )
 9. Тир ( 15 кульок) – 10 грн. ( з людини)
 10. Куліш козацький ( 1 порція) – 15 грн. Куліш — традиційне козацьке блюдо. Його щодня варили під час військових походів. Після ліквідації Запорізького козацтва козаки розселилися на широкій території України, Росії. Рецепти козацької кухні передавалися з покоління в покоління, видозмінювалися, і сьогодні існує безліч варіантів приготування куліша. Діти зможуть не тільки спостерігати над приготуванням, а й самі взяти активну участь у цьому!
 11. Шпікачка + печена картопля – 20 грн.

Діти під наглядом козаків, у веселій атмосфері, мають змогу приготувати самі смачні козацьки страви!


1 комментарий

 1. Pingback: Екскурсії | Козацький табір "Гайдамаки" | +38-067-946-78-01

Комментирование запрещено