Табір «Гайдамаки» взяв активну участь у Фестивалі Їжі

В неділю 17 вересня козацький табір «Гайдамаки» взяв активну участь у Фестивалі Їжі (зокрема шашлика та інших мангальних страв), що вже втретє відбувся у Рівному.

Організатори даного заходу — житловий комплекс «На Щасливому» та сайт Charivne.info.

Відвідувачів та учасників чекали смачні гриль-страви, цікава шоу-програма для дітей та дорослих, алея народних майстрів, безкоштовні майстер-класи від народних умільців та ще багато чого цікавого.

Своє мистецтво приготування страв на відкритому вогні демонстрували 12 мангальщиків. Більшість їх була з Рівного та області, але були й гості з Галичини (Івано-Франківська область).

Власне козацький табір «Гайдамаки» не лише нагодував чи не півтисячі люду, але й здивував усіх своїм приладдям — особливо пательнею «Дуня», котру власноруч виготовив у нашій козацькій кузні наш коваль Сова. На пательні ВІДРАЗУ можна приготувати 80 кг картоплі! Але, як показала практика, оптимально все ж готувати її порціями по 30 кг (фактично це очищений від лушпиння «стандартний» мішок).

В ході фестивалю дорослі та діти отримали хороший заряд енергії як у фізичному так і духовному значенні, поповнивши свої сили перед початком навчального та трудового тижня.


Комментирование запрещено