Козацький фестиваль «Курган Леля»

Козаки відзначили День Звичаю – день хранителів Спадщини, які зберігають традицію. А на наступний – День народження Народу. Разом – це свято Курган Леля. Відбувалося все 14-15 травня 2016 року.

Дощ не перешкода, вітер теж — скоріше можна сказати загартування і душі і тіла, ще вранці у суботу багато в кого думка з’являлася, що свята не буде. І тут сонце!!!

Фестиваль відбувся вже вп’яте в козацькому таборі «Гайдамаки». Під час свята відбувалися показові виступи спасівців, козаки готували куліш, відбувалися захоплюючі ігри та забави.

На сцені фестивалю виступав рівненський гурт «Мелроуз», корецький гурт «Ясени» а ввечері у концертній програмі виступили Етно XL, лірник Андрій Ляшук та козацькі музики.
Ось так все відбулося…

Подяка організаторам, волонтерам, дітям і всім батькам, загалом усім хто вніс свою часточку у добру справу на розвиток української традиції, разом ми і сила, і правда, і народ!

Ще трішки вражень про фестиваль є у Чарівне.Інфо, http://www.spas.rivne.ua/news/zhinky-v-lavi-stoyaly/, http://radiotrek.rv.ua/news/proyshov_pyatyy_kozatskyy_festyval_kurgan_lelya_u_rivnomu_26_foto_video_205281.html,


Комментирование запрещено