Любиш проводити час на природі? Тоді тобі до нас!

Коли на дворі літо, тепла пора, тоді всидіти вдома не можуть ні дорослі, ні діти. Багато батьків вважає, що їхати у далекий відпочинок (особливо в інші країни, на моря) з маленькою дитиною – це і важко, і небезпечно. Деякі, все ж, відважуються. Проте, не обов’язково далеко їхати. Відпочинок на природі, також буде корисним малюкові. Просто необхідно зважитися на подібний вчинок, вибрати хороше місце, і тоді відпочинок буде комфортним і цікавим. А головне, малюк зможе провести певний час на природі, подихати свіжим повітрям і досхочу награтися.
У козацькому таборі «Гайдамаки» можна дуже гарно провести свої вихідні, чи завершити активний робочий день у приємній атмосфері на природі, а особливо зручно на території сім’ям із дітьми. Так як у нас можна обрати альтанки на різну кількість людей від 2-3ох до 25-30и, а також замовити святкування на великі компанії до 100 людей.
Немає місця більш корисного і приємного, ніж куточок живої природи. А ігри на свіжому повітрі роблять відпочинок приємним і змістовним: волейбол, майданчики для стрибання на скакалці, гойдалки і гірка, батут, атракціон родео, стрільба у тирі та із лука, також вам запропонують катання верхи на конях, у бричці та на возі по території табору, відвідати козацький музей та вибити на пам’ять колекційну монету козацького табору «Гайдамаки».
Навіть у самому активному відпочинку передбачені паузи для відновлення сил. У цей час можна спокійно полежати на килимку, послухати спів птахів, шелест дерев, поспостерігати за тваринами.
Пропонуємо альтанки від 100 грн. на 3-4ох людей, 150 грн. — 8-10 людей, 250 грн. — 12-17 людей, 400 грн. — 20-25 людей, та літня тераса на 60-70 людей — за домовленістю.


Комментирование запрещено