Новорічно-різдвяні програми

Новорічно-різдвяні програми будуть відбуватися на території Козацького табору «Гайдамаки» із 18 грудня 2016 року. У гості до козаків знову завітає Санта Клаус із своїми друзями, щоб привітати дітей та їхні родини із зимовими святами, а також побачити традиції українського народу відзначати новорічно-різдвяні свята, вивчити нових колядок та щедрівок, змайструвати ексклюзивну іграшку на ялинку.

DSC_1506

У тебе є чудова нагода потрапити на оновлену шоу-програму із веселою анімацією, блискучими ліхтариками, мильними бульбашками, сніжинками….конфеті.  Можна також вручити свій лист особисто для Санти, поговорити з ним в теплій лісовій хатинці із справжньою піччю, розказати цікавий вірш, разом заспівати пісень і навіть потанцювати під запальну музику, погратися із ельфами та іншими казковими персонажами, отримати подарунок на згадку та гарно відпочити на природі.

програма

Запис на групові програми класами та індивідуальні зустрічі здійснюються за номером телефону 097 328 60 41

Вартість квиточка від 150 до 300 грн. Телефонуй вже і тобі радо розкажуть подробиці свята, але всі секрети розкриються під час чарівної подорожі новорічною казкою… Позитивні емоції та гарний настрій гарантуємо!

Чудеса там, де в них вірять і чим більше вірять, тим частіше вони зустрічаються !!!20151222130217

Ми створюємо казку для тебе…

097 328 60 41


Комментирование запрещено