Табір «Козацькому роду нема переводу»

Козацький табір «Гайдамаки» пропонує для дітей віком від 9 до 13 р. прийняти участь в денному таборі «Козацькому роду нема переводу».
Який буде проходити з 15.06.15 – 21.06.15

Оплата – 100 грн. ( 1 день )

Табір буде проходити напротязі 7 днів, ви маєте змогу удосконалити свої знання і дізнатися багато нової та корисної інформації про:

  1. Історію рідного краю та козацтва! Багато з вас , вважають, що все знають про свою Батьківщину, але ті факти , які розкажуть вам козаки зможуть вас здивувати, і переконати в протилежному!
  2. Вивчити український побут! Кожен свідомий громадянин, патріот своє країни, має знати своє минуле. Знання національної культури минулих століть є цікавим і з точки зору загальної ерудиції, і для розуміння феномену українського народу, що живе на перекресті шляхів в центрі Європи і вливає на політичні події на всьому континенті.
  3. Ознайомитись і здобути певні навики у козацькому бойовому мистецтві!
  4. Вивчити українські традиції! Є багато речей з українського побуту, які ми знаємо, але не можемо пояснити. В цьому вам допоможуть професіонали в козацькому таборі «Гайдамаки». Будьте впевненні, після цього табору, ви залишитесь із великим багажем знань!
  5. Навчання верхової їзди! Всі козаки вправно володіли конем. Хіба ви не нащадки славетного роду? Це навчання буде для вас корисним досвідом, і ви зможете з гордістю сказати : «Козацькому роду нема переводу».
  6. Навчання козацької кухні! Вміння приготувати їжу в польових умовах, не так просто, а ще щоб вона була смачна та апетитна на вигляд потребує певних навик, які ви зможете отримати на базі нашого табору!

Завітай сам, і бери з собою друзів!
Не гай часу, адже літо пройде швидко, а знання отриманні у нас, залишаться на все життя!


Комментирование запрещено