Така була зима !

Така була зима
У Козацькому таборі „Гайдамаки” протягом зимових місяців, не зважаючи на погоду, було гаряче,весело,багатолюдно. Відбувалися новорічно-різдвяні програми для дітей та їх батьків, козаки табору спільно із вчителями школи розвитку «Калинонька» на території табору надали можливість отримати благодійні квиточки на святкування і творчі майстерні для діток сиріт, для діток з особливими потребами, також безкоштовно могли відвідати дійство родини учасників АТО. Діти зустрічалися із Сантою, їздили на кониках у чарівну новорічну хатинку, отримали подарунки, потанцювали і погралися із чарівними ельфами, а також покуштували теплим чаєм із запашним печивом.
Вітали козаки із зимовими святами жителів міста і гостей біля головної ялинки Рівненської області катаючи їх на бричці та верхи на конях.
Далі у таборі під час «Різдвяної майстерні» відбувалися майстер-класи по виготовленню фігурок із солоного тіста, виготовлення різдвяних ангелів, декоративний розпис. Також діти змогли покататися верхи на ослику, послухати різдвяну історію біля шопки, погратися із казковими героями і звісно ж разом із всіма родинами дзвінко заколядували та щедро засіяли.
Запросили нас у січні в район автовокзалу міста Рівне, де було людно не зважаючи на мороз. На веселу коляду зібрав усіх депутат міської ради Олександр Бабат, за що жителі мікрорайону йому дуже вдячні. Всі могли погрітися козацьким чаєм, дітей катали на поні , а чарівні ельфи гралися в запальні ігри. В захваті залишилися всі — і малюки, і старші братики та сестрички, їхні батьки, і бабусі з дідусями. Дуже веселі, активні та радісні мешканці проживають на цих вулицях.
На запрошення відомого журналіста та громадського діяча Олександра Курсика, спільно із козаками Рівненської Січі Війська Запорізького на Водохреща зварили для рівнян та гостей юшку, в районі Басового Кута.
Побували і на святкуванні СТРІТЕННЯ у НВК № 1.
Чудові дітки гралися із нами у різноманітні ігри, привітні педагоги створили театралізовану виставу зустрічі Зими із Весною, всіх катав на бричці запальний козак, пригощалися учасники свята смачним козацьким кулішем, а також разом співали, танцювали, змагалися, стрибали, бігали, повзали, качалися, перетягували, галасували та раділи разом із дітьми. Одним словом — повеселилися!


Комментирование запрещено