Весна у козацькому таборі буяла цвітом і подіями

Отож, прийшла пора зробити підсумки трьох чудових місяців у Козацькому таборі «Гайдамаки». Весна тут напрочуд буяла цвітом і подіями, а також відбулися зміни по облаштуванню території і дозвілля. У нас з’явилося приміщення під музей козацтва, де розмістили історичні експонати, речі по облаштуванню побуту, стародавню зброю. Це все можна не лише побачити, а й потримати у руках і сфотографуватися, а найважливіше почути захоплюючу історію від козака. Першими відвідувачами музею стали гості із сусідньої Польщі, це студенти і викладачі одного із польських ВУЗів. Після екскурсії і запальних ігор та конкурсів, відвідувачі скуштували козацький куліш, попередньо козаки ознайомили їх із приготуванням страви, а також могли спостерігати за процесом приготування його на вогнищі у казані. Свято супроводжували музика, співи та танці від козацького гайдамацького гурту. Як і для всіх відвідувачів і гостей було катання верхи на конях і стрільба із лука.
Також розпочалася активна пора приїзду школярів та дошкільнят із міста Ріне та районів області на захоплюючі пізнавальні ігрові програми в козацькому дусі. Близько тисячі дітей взяли участь у цих заходах під час весняного періоду, особливо у випускні дні та день останнього дзвоника. Встигли козаки приготувати куліш і організувати стрільбу із лука в Дубенському замку під час святкувань, а на запрошення організаторів футбольного турніру заїжджали козаки і в с.Кустин, щоб пригостити смачним кулішем учасниів турніру та вболівальників.
І також знову згадаємо про найяскравішу подію весни — фестиваль «Курган Леля», під час якого козаки відзначили День Звичаю — день хранителів Спадщини, чим і зберігають традицію. А на наступний — День народження Народу. Детальніше про подію можете прочитати в попередніх статтях.
Пізнавльно, цікаво, активно та корисно можна провести час із друзями, сім’єю, колективом у козацькому таборі «Гайдамаки» — приїджайте і переконайтесь!!! DSC_1651


Комментирование запрещено