0
грн. Альтанку заброньовано Товари у кошику на суму

Повернутися до магазину

Доброго дня друзі. Ми в черговий раз звітуємо про участь в організації свята яке відбулося 26 серпня 2018 року на території Бугринської об'єднаної територіальної громади.

Отож, прийшла пора зробити підсумки трьох чудових місяців у Козацькому таборі «Гайдамаки». Весна тут напрочуд буяла цвітом і подіями, а також відбулися зміни по облаштуванню території і дозвілля.

12 серпня 2018 року на запрошення голови Аграрної партії України Віталія Скоцика, з нагоди святкування Симонів Козак FEST, козацький табір "Гайдамаки" взяв активну участь в цьому дійстві і створив справжній народний колорит, який повністю відчули жителі села Симонів та всі запрошені гості.

Козаки відзначили День Звичаю – день хранителів Спадщини, які зберігають традицію. А на наступний – День народження Народу. Разом – це свято "Курган Леля". Відбувалося все 14-15 травня 2016 року.

Фотографія — це щось дивовижне, це мистецтво, яке здатне пожвавити у нас давно забуті почуття, освіжити в пам’яті ті моменти, якими ми особливо дорожили.

На запрошення Дубенської міської ради з нагоди святкування Дня молоді та відзначення Дня конституції козацький табір «Гайдамаки» 26 червня відвідав місто Дубно, щоб допомогти створити активний відпочинок та розваги.

У Козацькому таборі „Гайдамаки” протягом зимових місяців, не зважаючи на погоду, було гаряче, весело, багатолюдно.