0
грн. Альтанку заброньовано Товари у кошику на суму

Повернутися до магазину

Доброго дня друзі. Ми в черговий раз звітуємо про участь в організації свята яке відбулося 26 серпня 2018 року на території Бугринської об'єднаної територіальної громади.

Фотографія — це щось дивовижне, це мистецтво, яке здатне пожвавити у нас давно забуті почуття, освіжити в пам’яті ті моменти, якими ми особливо дорожили.

На запрошення Дубенської міської ради з нагоди святкування Дня молоді та відзначення Дня конституції козацький табір «Гайдамаки» 26 червня відвідав місто Дубно, щоб допомогти створити активний відпочинок та розваги.

12 серпня 2018 року на запрошення голови Аграрної партії України Віталія Скоцика, з нагоди святкування Симонів Козак FEST, козацький табір "Гайдамаки" взяв активну участь в цьому дійстві і створив справжній народний колорит, який повністю відчули жителі села Симонів та всі запрошені гості.

Отож, прийшла пора зробити підсумки трьох чудових місяців у Козацькому таборі «Гайдамаки». Весна тут напрочуд буяла цвітом і подіями, а також відбулися зміни по облаштуванню території і дозвілля.

Козаки відзначили День Звичаю – день хранителів Спадщини, які зберігають традицію. А на наступний – День народження Народу. Разом – це свято "Курган Леля". Відбувалося все 14-15 травня 2016 року.