0
грн. Альтанку заброньовано Товари у кошику на суму

Повернутися до магазину

Екскурсії та розваги для дітей і школярів

Козацький табір «Гайдамаки» пропонує групові екскурсії для дітей, підлітків, їхніх батьків, вчителів та вихователів.

Вони зможуть побачити життя козаків, ознайомитись із їхнім побутом, звичаями. Бо: "Де козак — там і слава!”

Програма екскурсій у козацькому таборі «Гайдамаки»

Ціни вказані для групових занять (20 і більше дітей). Ви маєте можливість обрати саме той варіант програми, котрий найбільше вам імпонує.

1) Вартість програми 250 грн. з людини включає наступне: історія козацтва, ігри, забави, стрільба із лука, катання верхи на конях, стрибання на батуті, на вибір: або приготований у казані козацький куліш, або шпекачка і запечена картопля; сік із печивом.

2) Вартість програми 300 грн. з людини включає наступне: історія козацтва, ігри, забави, стрільба із лука, катання верхи на конях, стрибання на батуті, на вибір: або приготований у казані козацький куліш, або шпекачка і запечена картопля; сік із печивом.  постріляти у пневматичному тирі, помайструвати у кузні — (наприклад, разом із ковалем відкувати підкову на пам’ять для свого класу, чи улюбленій вчительці) та отримати у подарунок пам’ятну монету від Козацького табору «Гайдамаки».

3) Також пропонуються різноманітні варіанти організації індивідуальних замовлень та особливих сценаріїв для відзначення днів народжень, святкувань ювілеїв, урочистостей, випускних вечорів та інших урочистих подій. Ціна договірна. Замовлення приймаються за номером телефону: +38 067–94–67–801

Складові частини екскурсійних програм

Історія козацтва (до 20 хв)

 Діти вивчають історію козацтва, побут, як збиралось військо в похід. Досвідчений козак захоплююче розповідає про зародження та епохи становлення козацтва, головні його історичні віхи, життєпис славетних отаманів. Дана розповідь настільки захоплює дітей та підлітків, що вони з задоволенням хочуть продовження насправді цікавих історій.


 

Козацькі ігри, забави (1 год)

Діти дізнаються про забави козаків, як козаки проводили свій вільний від походів час, самі приймають активну участь в козацьких забавах, приміряючи на себе народний вислів «Козак не боїться ні тучі, ні грому». Під час проведення даних забав, ваша дитина отримує массу позитивних емоцій.


 

Катання на конях верхи – (до 10 хв./людина)

«Важко знайти що-небудь більш органічніше, аніж союз козака і коня, хіба що мати з немовлям можуть посперечатися з ним», – зауважував у XVIІ столітті західноєвропейський літописець. Також дітворі та юнацтву буде продемонстровано, як доглядають за кіньми, як їх сідлають та розсідловують.


 

Катання на бричці по території табору (до 15 хв.)

Відчуйте себе паном :) Насолоджуйтесь природою табору з превеликим задоволенням катаючись на справжній бричці за парою чудових коней та відпочивайте душею. Ми пропонуємо дану процедуру відпочинку, як релаксаційний прийом для заспокоєння і відновлення духовної енергії. Можливі індивідуальні та групові катання.


 

Стрільба з лука (10 стріл кожному)

Лук у козацькому військовому мистецтві також відігравав значну роль! Ця забава у козаків мала надважливе значення для ведення бойових дій, тому справжній козак крім мистецтва володіння шаблею, мусив вправно справлятися і зі стрільбою. Ми розкажемо та покажемо як правильно стріляти!


 

Tир (15 кульок кожному)

Вміння влучно стріляти було надзвичайно важливим для козака. Традиційно козаки використовували легкі луки, пістолі, рушниці, гвинтівки, гармати.


 

Стрибання на батуті (15 хв./людина)

Підніміть настрій дитині — сяючі дитячі очі, щире захоплення та веселий дитячий сміх безумовно вартують того! Крім цього даний вид фізичних навантажень дуже корисний для вашої дитини, так як розвиває її орієнтованість в просторі та зміцнює фізичне здоров'я. Всього 15 хвилин таких стрибків і ваша дитиня сяє від задоволення.


 

Куліш козацький

Куліш — традиційне козацьке блюдо. Його щодня варили під час військових походів. Після ліквідації Катериною II-гою Запорізької Січі козаки розселилися на широкій території України, Росії. Рецепти козацької кухні передавалися з покоління в покоління, видозмінювалися, і сьогодні існує безліч варіантів приготування куліша.


 

Шпикачка та печена на вогні картопля

Діти під наглядом козаків, у веселій атмосфері мають змогу самостійно приготувати смачні козацькі страви, які будуть до вподоби кожному. Що може бути краще печеної картоплі та шпикачок запечених на вогні та ще й на лоні чудових краєвидів. Козацький табір "Гайдамаки" чекає вас! Проведіть свій час із задоволенням.


 

Робота в кузні (30-40 хв.)

Дітвора в кузні під керівництвом коваля Сови зможе гуртом викувати ніж, підкову, кочергу тощо. А заодно дізнатися про нюанси роботи з різними металами, ковальським начинням як в теорії так безпосередньо і на практиці. Гарантуємо - від такого незвичного та видивищного шоу ваші діти будуть цілком задоволені.


 

Замовлення приймаються за номером телефону: +38 067–94–67–801

НЕ ЗВОЛІКАЙТЕ, ТЕЛЕФОНУЙТЕ ВЖЕ


Останні новини

Доброго дня друзі. Ми в черговий раз звітуємо про участь в організації свята яке відбулося 26 серпня 2018 року на...
12 серпня 2018 року на запрошення голови Аграрної партії України Віталія Скоцика, з нагоди святкування Симонів Козак FEST, козацький табір...
Фотографія — це щось дивовижне, це мистецтво, яке здатне пожвавити у нас давно забуті почуття, освіжити в пам’яті ті моменти,...
В неділю 17 вересня козацький табір «Гайдамаки» взяв активну участь у Фестивалі Їжі (зокрема шашлика та інших мангальних страв), що...
Ви полюбляєте посиденьками біля вогнища, запах диму, потріскування палаючих дров, тепломо і одночасно безпеку?