0
грн. Альтанку заброньовано Товари у кошику на суму

Повернутися до магазину

Верхова їзда та послуга - Іпотерапія

Кінний спорт приваблює дедалі більше прихильників, а верхова їзда стала одним з найпопулярніших і найпрестижних видів відпочинку, яким можуть займатись люди будь-якого віку.

Чимало людей хотіли би долучитися до цього заняття, але не знають з чого почати. На базі козацького табору «Гайдамаки» можна отримати необхідні навички верхової їзди та просто насолодитись красою та елеґантністю величних та благородних тварин.

Ціни на даний вид послуг:

1) Атракціон “катання верхи” (5-7 хв.) — 30 грн;

2) Заняття з інструктором (30 хв.) — 75 грн;

3) Заняття з інструктором (60 хв.) — 150 грн;

4) Абонемент (8 занять по 30 хв.) — 500 грн;

5) Іпотерапія — за домовленістю.

На території нашого табору, є також спеціально обладненні доріжки для занять та прогулянки верхи!

Індивідуальні заняття для дорослих та дітей в клубі верхової їзди

На базі козацького табору «Гайдамаки» організовано клуб верхової їзди, де дітвора та дорослі можуть ознайомитися з основами верхової їзди на конях, або ж удосконалити своє вміння.

Курс для початківців (абонемент) розрахований на людей котрі ніколи не перебували в сідлі. В наш час урбанізації та засилля автотранспорту повірити в те, що тварина нерідко може бути кращим та надійнішим транспортом важко, але можливо. Ми надаємо вам можливість переконатися в цьому та зробити вибір на користь справжнього друга людини – коня.

Курс для початківців розрахований на 8 занять протягом місяця і містить:

- теоретичні та практичні заняття;

- правила техніки поведінки з конем та під час занять;

- сідловка;

- посадка та корекція балансу;

- керування конем;

- рись учбова та полегшена;

- основи галопу (манежний та польовий).

Іпотерапія

Іпотерапія (від грецького «hippos» – кінь) – метод лікування, заснований на взаємодії дитини з конем, адаптованим до можливостей дитини у навчанні верховій їзді. При їзді верхи м’язи спини тварини, здійснюючи тривимірні рухи, масажують м’язи ніг дитини – внутрішню сторону стегон, литкові м’язи, голеностоп, пахову область. Вершник, намагаючись прийняти надійнішу і зручнішу посадку, вимушений щільніше притискувати ноги до коня, що збільшує силу дії на його м’язи.

У процесі верхової їзди в роботу включаються всі основні групи м’язів тіла. Це відбувається на рефлекторному рівні, оскільки дитина-вершник, рухаючись разом з конем, інстинктивно прагне зберегти рівновагу, аби не впасти, тим самим спонукаючи до активної роботи як здорові, так і уражені м’язи, не помічаючи цього.

Механізм дії іпотерапії на організм людини такий самий, що й будь-якої іншої форми лікувальної фізкультури – під впливом фізичних вправ посилюються функції вегетативних систем.

Успіхів по цій методиці можна досягти у лікуванні дітей хворих на ДЦП, аутизм, синдром Дауна та навіть вади психічного розвитку лише за 10 занять.


Останні новини

12 серпня 2018 року на запрошення голови Аграрної партії України Віталія Скоцика, з нагоди святкування Симонів Козак FEST, козацький табір...
Чудова новина!!! На базі козацького табору Гайдамаки запущений в роботу новий атракціон під назвою Water Hill (Водна гірка).
Фотографія — це щось дивовижне, це мистецтво, яке здатне пожвавити у нас давно забуті почуття, освіжити в пам’яті ті моменти,...
В неділю 17 вересня козацький табір «Гайдамаки» взяв активну участь у Фестивалі Їжі (зокрема шашлика та інших мангальних страв), що...
Ви полюбляєте посиденьками біля вогнища, запах диму, потріскування палаючих дров, тепломо і одночасно безпеку?