Кінний спорт приваблює дедалі більше прихильників, а верхова їзда стала одним з найпопулярніших і найпрестижних видів відпочинку, яким можуть займатись люди будь-якого віку.
Чимало людей хотіли би долучитися до цього заняття, але не знають з чого почати. На базі козацького табору «Гайдамаки» можна отримати необхідні навички верхової їзди та просто насолодитись красою та елеґантністю величних та благородних тварин.
Ціни на даний вид послуг:
1) Атракціон “катання верхи” (5-7 хв.) — 40грн;
2) Заняття з інструктором (60 хв.) — 300 грн
3) Іпотерапія — за домовленістю.
На території нашого табору, є також спеціально обладненні доріжки для занять та прогулянки верхи!
Індивідуальні заняття для дорослих та дітей в клубі верхової їзди
Курс для початківців розрахований на людей котрі ніколи не перебували в сідлі. В наш час урбанізації та засилля автотранспорту повірити в те, що тварина нерідко може бути кращим та надійнішим транспортом важко, але можливо. Ми надаємо вам можливість переконатися в цьому та зробити вибір на користь справжнього друга людини – коня.
Іпотерапія
Іпотерапія (від грецького «hippos» – кінь) – метод лікування, заснований на взаємодії дитини з конем, адаптованим до можливостей дитини у навчанні верховій їзді. При їзді верхи м’язи спини тварини, здійснюючи тривимірні рухи, масажують м’язи ніг дитини – внутрішню сторону стегон, литкові м’язи, голеностоп, пахову область. Вершник, намагаючись прийняти надійнішу і зручнішу посадку, вимушений щільніше притискувати ноги до коня, що збільшує силу дії на його м’язи.
У процесі верхової їзди в роботу включаються всі основні групи м’язів тіла. Це відбувається на рефлекторному рівні, оскільки дитина-вершник, рухаючись разом з конем, інстинктивно прагне зберегти рівновагу, аби не впасти, тим самим спонукаючи до активної роботи як здорові, так і уражені м’язи, не помічаючи цього.
Механізм дії іпотерапії на організм людини такий самий, що й будь-якої іншої форми лікувальної фізкультури – під впливом фізичних вправ посилюються функції вегетативних систем.
Успіхів по цій методиці можна досягти у лікуванні дітей хворих на ДЦП, аутизм, синдром Дауна та навіть вади психічного розвитку лише за 10 занять.