0
грн. Альтанку заброньовано Товари у кошику на суму

Повернутися до магазину

Табір «Гайдамаки» взяв активну участь у Фестивалі Їжі

В неділю 17 вересня козацький табір «Гайдамаки» взяв активну участь у Фестивалі Їжі (зокрема шашлика та інших мангальних страв), що вже втретє відбувся у Рівному.

Організатори даного заходу — житловий комплекс «На Щасливому» та сайт Charivne.info. Відвідувачів та учасників чекали смачні гриль-страви, цікава шоу-програма для дітей та дорослих, алея народних майстрів, безкоштовні майстер-класи від народних умільців та ще багато чого цікавого.

Своє мистецтво приготування страв на відкритому вогні демонстрували 12 мангальщиків. Більшість їх була з Рівного та області, але були й гості з Галичини (Івано-Франківська область).

Власне козацький табір «Гайдамаки» не лише нагодував чи не півтисячі люду, але й здивував усіх своїм приладдям — особливо пательнею «Дуня», котру власноруч виготовив у нашій козацькій кузні наш коваль Сова.

На пательні ВІДРАЗУ можна приготувати 80 кг картоплі! Але, як показала практика, оптимально все ж готувати її порціями по 30 кг (фактично це очищений від лушпиння «стандартний» мішок).

В ході фестивалю дорослі та діти отримали хороший заряд енергії як у фізичному так і духовному значенні, поповнивши свої сили перед початком навчального та трудового тижня.


Останні новини

Доброго дня друзі. Ми в черговий раз звітуємо про участь в організації свята яке відбулося 26 серпня 2018 року на...
12 серпня 2018 року на запрошення голови Аграрної партії України Віталія Скоцика, з нагоди святкування Симонів Козак FEST, козацький табір...
Фотографія — це щось дивовижне, це мистецтво, яке здатне пожвавити у нас давно забуті почуття, освіжити в пам’яті ті моменти,...
В неділю 17 вересня козацький табір «Гайдамаки» взяв активну участь у Фестивалі Їжі (зокрема шашлика та інших мангальних страв), що...
Ви полюбляєте посиденьками біля вогнища, запах диму, потріскування палаючих дров, тепломо і одночасно безпеку?