0
грн. Альтанку заброньовано Товари у кошику на суму

Повернутися до магазину

Табір "Козацькому роду нема переводу"

Козацький табір «Гайдамаки» пропонує для дітей віком від 9 до 13 р. прийняти участь в денному таборі «Козацькому роду нема переводу».

Який буде проходити з 15.06.15 – 21.06.15

Оплата – 100 грн. (1 день)

Табір буде проходити напротязі 7 днів, ви маєте змогу удосконалити свої знання і дізнатися багато нової та корисної інформації про:

1) Історію рідного краю та козацтва!

Багато з вас , вважають, що все знають про свою Батьківщину, але ті факти , які розкажуть вам козаки зможуть вас здивувати, і переконати в протилежному!

2) Вивчити український побут!

Кожен свідомий громадянин, патріот своє країни, має знати своє минуле. Знання національної культури минулих століть є цікавим і з точки зору загальної ерудиції, і для розуміння феномену українського народу, що живе на перекресті шляхів в центрі Європи і вливає на політичні події на всьому континенті.

3) Ознайомитись і здобути певні навики у козацькому бойовому мистецтві!

4) Вивчити українські традиції!

Є багато речей з українського побуту, які ми знаємо, але не можемо пояснити. В цьому вам допоможуть професіонали в козацькому таборі «Гайдамаки». Будьте впевненні, після цього табору, ви залишитесь із великим багажем знань!>

5) Навчання верхової їзди!

Всі козаки вправно володіли конем. Хіба ви не нащадки славетного роду? Це навчання буде для вас корисним досвідом, і ви зможете з гордістю сказати: «Козацькому роду нема переводу».

6) Навчання козацької кухні!

Вміння приготувати їжу в польових умовах, не так просто, а ще щоб вона була смачна та апетитна на вигляд потребує певних навик, які ви зможете отримати на базі нашого табору! Завітай сам, і бери з собою друзів! Не гай часу, адже літо пройде швидко, а знання отриманні у нас, залишаться на все життя!

<Завітай сам, і бери з собою друзів!

Не гай часу, адже літо пройде швидко, а знання отриманні у нас, залишаться на все життя!


Останні новини

Доброго дня друзі. Ми в черговий раз звітуємо про участь в організації свята яке відбулося 26 серпня 2018 року на...
12 серпня 2018 року на запрошення голови Аграрної партії України Віталія Скоцика, з нагоди святкування Симонів Козак FEST, козацький табір...
Фотографія — це щось дивовижне, це мистецтво, яке здатне пожвавити у нас давно забуті почуття, освіжити в пам’яті ті моменти,...
В неділю 17 вересня козацький табір «Гайдамаки» взяв активну участь у Фестивалі Їжі (зокрема шашлика та інших мангальних страв), що...
Ви полюбляєте посиденьками біля вогнища, запах диму, потріскування палаючих дров, тепломо і одночасно безпеку?