0
грн. Альтанку заброньовано Товари у кошику на суму

Повернутися до магазину

Весна у козацькому таборі буяла цвітом і подіями

Отож, прийшла пора зробити підсумки трьох чудових місяців у Козацькому таборі «Гайдамаки». Весна тут напрочуд буяла цвітом і подіями, а також відбулися зміни по облаштуванню території і дозвілля.

У нас з’явилося приміщення під музей козацтва, де розмістили історичні експонати, речі по облаштуванню побуту, стародавню зброю. Це все можна не лише побачити, а й потримати у руках і сфотографуватися, а найважливіше почути захоплюючу історію від козака.

Першими відвідувачами музею стали гості із сусідньої Польщі, це студенти і викладачі одного із польських ВУЗів. Після екскурсії і запальних ігор та конкурсів, відвідувачі скуштували козацький куліш, попередньо козаки ознайомили їх із приготуванням страви, а також могли спостерігати за процесом приготування його на вогнищі у казані.

Свято супроводжували музика, співи та танці від козацького гайдамацького гурту. Як і для всіх відвідувачів і гостей було катання верхи на конях і стрільба із лука. Також розпочалася активна пора приїзду школярів та дошкільнят із міста Рівне та районів області на захоплюючі пізнавальні ігрові програми в козацькому дусі.

Близько тисячі дітей взяли участь у цих заходах під час весняного періоду, особливо у випускні дні та день останнього дзвоника. Встигли козаки приготувати куліш і організувати стрільбу із лука в Дубенському замку під час святкувань, а на запрошення організаторів футбольного турніру заїжджали козаки і в с.Кустин, щоб пригостити смачним кулішем учасниів турніру та вболівальників.

І також знову згадаємо про найяскравішу подію весни — фестиваль «Курган Леля», під час якого козаки відзначили День Звичаю — день хранителів Спадщини, чим і зберігають традицію. А на наступний — День народження Народу.

Детальніше про подію можете прочитати в попередніх статтях. Пізнавльно, цікаво, активно та корисно можна провести час із друзями, сім’єю, колективом у козацькому таборі «Гайдамаки» — приїджайте і переконайтесь!!!


Останні новини

Доброго дня друзі. Ми в черговий раз звітуємо про участь в організації свята яке відбулося 26 серпня 2018 року на...
12 серпня 2018 року на запрошення голови Аграрної партії України Віталія Скоцика, з нагоди святкування Симонів Козак FEST, козацький табір...
Фотографія — це щось дивовижне, це мистецтво, яке здатне пожвавити у нас давно забуті почуття, освіжити в пам’яті ті моменти,...
В неділю 17 вересня козацький табір «Гайдамаки» взяв активну участь у Фестивалі Їжі (зокрема шашлика та інших мангальних страв), що...
Ви полюбляєте посиденьками біля вогнища, запах диму, потріскування палаючих дров, тепломо і одночасно безпеку?